Remisowo w ostatnim sprawdzianie

W sobotę, 28 marca o godz. 16:00 Wisła Nowy Duninów rozegrała ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek Ligi Okręgowej. Przeciwnikiem Wiślaków był zespół Unii Iłów występujący razem z nami w lidze okręgowej.

Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis jednak to Unia miała więcej dogodnych sytuacji.  W drugiej połowie Wiślacy zaczęli śmielej atakować co przynosiło coraz to więcej dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Jednak w 80 minucie spotkania to Unia wychodzi na prowadzenie za sprawą Arkadiusza Smagały który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie popełnia błędu i strzela bramkę. Kiedy wydawało się , że wynik już nie ulegnie zmianie Grzesiek Krzewicki dostrzega niepilnowanego Przemka Szymańskiego i podaje mu piłkę , a ten podanie zamienia na bramkę dla Wisły .

Skład : Czapski - zaw. testowany, Misiak, Michalski - Kalwasiński, Tyska, Czubak (30' Przemysław Szymański), Krzewicki, Ogrodziński, Ziółkowski,  - Rękawiecki

Bramki : Arkadiusz Smagała 80'  - Przemysław Szymański 90'