Stegny pokonane

W piątek, 20 marca o godz. 20:00  Wisła Nowy Duninów rozegrała przedostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek Ligi Okręgowej. Przeciwnikiem Wiślaków był zespół Stegny Wyszogród występującej w Płockiej A-klasie. Mecz rozegrano na bocznym boisku  Wisły Płock.

Po pierwszej słabej połowie przegrywamy 2:0. W drugiej połowie Wiślacy wzięli się za odrabianie strat czego efektem były dwie bramki Damiana Tyski oraz  z rzutu karnego Rafała Rękawieckiego.

Już w przyszły weekend Wisła rozegra ostatni mecz kontrolny przed rewanżową rundą  ligi okręgowej sezonu 2014/2015. Przeciwnikiem będzie występująca w Płockiej LO Unia Iłów. Mecz zostanie rozegrany w Iłowie.

Skład : P.Szymański (46' Czapski) - zaw. testowany, Śpiegowski , C.Szymański (20' Ziółkowski), Michalski - Tyska, Kalwasiński, Czubak, Sztenderewicz, Kwiatkowski - Rękawiecki

Bramki : Damian Tyska 2x, Rafał Rękawiecki