zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Orzeł Goleszyn
4:3
Delta Słupno
Unia Czermno
2:3
Kasztelan Sierpc
ULKS Ciółkowo
0:2
Świt Staroźreby
Wisła Duninów
1:3
Skrwa Łukomie
Unia Iłów
2:1
Skra Drobin
Zryw Bielsk
3:8
Amator Maszewo
Spójnia Mała Wieś
2:0
Błyskawica Lucień
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrwa Łukomie
1:1
LKS Orzeł Goleszyn
Kasztelan Sierpc
5:1
ULKS Ciółkowo
Zryw Bielsk
4:0
Wisła Duninów
Świt Staroźreby
2:1
Unia Iłów
Delta Słupno
0:5
Unia Czermno
Amator Maszewo
4:0
Błyskawica Lucień
Skra Drobin
1:2
Spójnia Mała Wieś
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Sierpc
1:1
Unia Iłów
Wisła Duninów
3:4
Amator Maszewo
Błyskawica Lucień
2:1
Skra Drobin
ULKS Ciółkowo
0:4
Delta Słupno
LKS Orzeł Goleszyn
5:2
Zryw Bielsk
Spójnia Mała Wieś
1:2
Świt Staroźreby
Unia Czermno
1:3
Skrwa Łukomie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
3:2
Skra Drobin
Kasztelan Sierpc
5:1
Spójnia Mała Wieś
Wisła Duninów
1:2
LKS Orzeł Goleszyn
Zryw Bielsk
2:5
Unia Czermno
Świt Staroźreby
2:0
Błyskawica Lucień
Skrwa Łukomie
2:0
ULKS Ciółkowo
Delta Słupno
3:1
Unia Iłów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lucień
1:2
Kasztelan Sierpc
Unia Iłów
4:2
Skrwa Łukomie
Spójnia Mała Wieś
1:3
Delta Słupno
LKS Orzeł Goleszyn
1:5
Amator Maszewo
ULKS Ciółkowo
3:1
Zryw Bielsk
Unia Czermno
6:1
Wisła Duninów
Skra Drobin
3:0
Świt Staroźreby
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bielsk
4:1
Unia Iłów
Amator Maszewo
1:0
Świt Staroźreby
LKS Orzeł Goleszyn
2:1
Unia Czermno
Kasztelan Sierpc
1:2
Skra Drobin
Skrwa Łukomie
2:2
Spójnia Mała Wieś
Wisła Duninów
4:3
ULKS Ciółkowo
Delta Słupno
4:0
Błyskawica Lucień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Staroźreby
1:2
Kasztelan Sierpc
ULKS Ciółkowo
2:2
LKS Orzeł Goleszyn
Unia Iłów
5:2
Wisła Duninów
Skra Drobin
1:5
Delta Słupno
Unia Czermno
3:0
Amator Maszewo
Spójnia Mała Wieś
5:2
Zryw Bielsk
Błyskawica Lucień
3:2
Skrwa Łukomie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
1:1
Kasztelan Sierpc
Wisła Duninów
3:2
Spójnia Mała Wieś
Zryw Bielsk
3:0
Błyskawica Lucień
LKS Orzeł Goleszyn
2:3
Unia Iłów
Unia Czermno
2:4
ULKS Ciółkowo
Delta Słupno
3:0
Świt Staroźreby
Skrwa Łukomie
4:1
Skra Drobin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Staroźreby
0:0
Skrwa Łukomie
Kasztelan Sierpc
2:2
Delta Słupno
Błyskawica Lucień
4:2
Wisła Duninów
Skra Drobin
3:4
Zryw Bielsk
Unia Iłów
1:1
Unia Czermno
Spójnia Mała Wieś
2:5
LKS Orzeł Goleszyn
ULKS Ciółkowo
1:4
Amator Maszewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
0:2
Delta Słupno
Wisła Duninów
6:3
Skra Drobin
ULKS Ciółkowo
4:4
Unia Iłów
Zryw Bielsk
2:3
Świt Staroźreby
LKS Orzeł Goleszyn
6:1
Błyskawica Lucień
Skrwa Łukomie
4:3
Kasztelan Sierpc
Unia Czermno
4:3
Spójnia Mała Wieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lucień
3:0*
Unia Czermno
Skra Drobin
5:0
LKS Orzeł Goleszyn
Świt Staroźreby
6:1
Wisła Duninów
Unia Iłów
3:2
Amator Maszewo
Kasztelan Sierpc
2:1
Zryw Bielsk
Spójnia Mała Wieś
2:1
ULKS Ciółkowo
Delta Słupno
1:1
Skrwa Łukomie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Duninów
0:1
Kasztelan Sierpc
Amator Maszewo
5:1
Skrwa Łukomie
ULKS Ciółkowo
2:0
Błyskawica Lucień
LKS Orzeł Goleszyn
0:2
Świt Staroźreby
Unia Iłów
5:1
Spójnia Mała Wieś
Zryw Bielsk
0:6
Delta Słupno
Unia Czermno
1:1
Skra Drobin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Sierpc
2:1
LKS Orzeł Goleszyn
Błyskawica Lucień
1:3
Unia Iłów
Skra Drobin
3:1
ULKS Ciółkowo
Skrwa Łukomie
3:4
Zryw Bielsk
Spójnia Mała Wieś
1:0
Amator Maszewo
Delta Słupno
4:2
Wisła Duninów
Świt Staroźreby
3:1
Unia Czermno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Sierpc
3:0
Unia Czermno
Świt Staroźreby
0:1
ULKS Ciółkowo
Skra Drobin
3:0
Unia Iłów
Amator Maszewo
3:1
Zryw Bielsk
Błyskawica Lucień
1:2
Spójnia Mała Wieś
Delta Słupno
2:2
LKS Orzeł Goleszyn
Skrwa Łukomie
2:2
Wisła Duninów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Czermno
2:3
Delta Słupno
LKS Orzeł Goleszyn
1:2
Skrwa Łukomie
Unia Iłów
3:2
Świt Staroźreby
Wisła Duninów
2:1
Zryw Bielsk
ULKS Ciółkowo
0:3
Kasztelan Sierpc
Spójnia Mała Wieś
1:3
Skra Drobin
Błyskawica Lucień
2:2
Amator Maszewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
5:2
Wisła Duninów
Zryw Bielsk
3:1
LKS Orzeł Goleszyn
Delta Słupno
5:1
ULKS Ciółkowo
Unia Iłów
2:3
Kasztelan Sierpc
Skrwa Łukomie
6:0
Unia Czermno
Świt Staroźreby
5:1
Spójnia Mała Wieś
Skra Drobin
6:1
Błyskawica Lucień
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lucień
0:1
Świt Staroźreby
LKS Orzeł Goleszyn
2:2
Wisła Duninów
Unia Iłów
3:1
Delta Słupno
Skra Drobin
3:4
Amator Maszewo
ULKS Ciółkowo
1:1
Skrwa Łukomie
Spójnia Mała Wieś
1:1
Kasztelan Sierpc
Unia Czermno
2:1
Zryw Bielsk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
6:2
LKS Orzeł Goleszyn
Świt Staroźreby
4:1
Skra Drobin
Skrwa Łukomie
3:2
Unia Iłów
Kasztelan Sierpc
1:0
Błyskawica Lucień
Wisła Duninów
2:5
Unia Czermno
Zryw Bielsk
4:2
ULKS Ciółkowo
Delta Słupno
0:0
Spójnia Mała Wieś
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Drobin
2:0
Kasztelan Sierpc
Świt Staroźreby
2:2
Amator Maszewo
Unia Iłów
2:1
Zryw Bielsk
ULKS Ciółkowo
4:0
Wisła Duninów
Spójnia Mała Wieś
0:7
Skrwa Łukomie
Błyskawica Lucień
1:3
Delta Słupno
Unia Czermno
3:2
LKS Orzeł Goleszyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
0:2
Unia Czermno
LKS Orzeł Goleszyn
2:1
ULKS Ciółkowo
Kasztelan Sierpc
0:1
Świt Staroźreby
Wisła Duninów
1:3
Unia Iłów
Zryw Bielsk
0:1
Spójnia Mała Wieś
Delta Słupno
7:3
Skra Drobin
Skrwa Łukomie
4:3
Błyskawica Lucień
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Drobin
3:1
Skrwa Łukomie
Świt Staroźreby
1:1
Delta Słupno
Kasztelan Sierpc
4:2
Amator Maszewo
ULKS Ciółkowo
4:1
Unia Czermno
Unia Iłów
3:1
LKS Orzeł Goleszyn
Spójnia Mała Wieś
4:1
Wisła Duninów
Błyskawica Lucień
1:3
Zryw Bielsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Orzeł Goleszyn
4:0
Spójnia Mała Wieś
Wisła Duninów
0:0
Błyskawica Lucień
Zryw Bielsk
0:4
Skra Drobin
Delta Słupno
4:2
Kasztelan Sierpc
Skrwa Łukomie
0:3
Świt Staroźreby
Amator Maszewo
3:0
ULKS Ciółkowo
Unia Czermno
3:3
Unia Iłów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Drobin
6:0
Wisła Duninów
Kasztelan Sierpc
3:1
Skrwa Łukomie
Świt Staroźreby
6:1
Zryw Bielsk
Unia Iłów
9:3
ULKS Ciółkowo
Spójnia Mała Wieś
0:1
Unia Czermno
Delta Słupno
4:0
Amator Maszewo
Błyskawica Lucień
3:2
LKS Orzeł Goleszyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrwa Łukomie
1:0
Delta Słupno
LKS Orzeł Goleszyn
2:5
Skra Drobin
ULKS Ciółkowo
4:0
Spójnia Mała Wieś
Wisła Duninów
2:1
Świt Staroźreby
Zryw Bielsk
1:3
Kasztelan Sierpc
Amator Maszewo
1:4
Unia Iłów
Unia Czermno
3:0
Błyskawica Lucień
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Drobin
1:3
Unia Czermno
Świt Staroźreby
5:1
LKS Orzeł Goleszyn
Kasztelan Sierpc
3:1
Wisła Duninów
Skrwa Łukomie
2:0
Amator Maszewo
Spójnia Mała Wieś
5:2
Unia Iłów
Delta Słupno
2:1
Zryw Bielsk
Błyskawica Lucień
1:0
ULKS Ciółkowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
5:2
Spójnia Mała Wieś
Wisła Duninów
1:3
Delta Słupno
ULKS Ciółkowo
3:1
Skra Drobin
Zryw Bielsk
5:3
Skrwa Łukomie
LKS Orzeł Goleszyn
1:4
Kasztelan Sierpc
Unia Czermno
2:4
Świt Staroźreby
Unia Iłów
3:1
Błyskawica Lucień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości