zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Radzanowo
5:0
Wisła Sobowo
Kasztelan Białe Błoto
4:0
Spójnia Mała Wieś
Błękitni Gąbin
3:1
GKS Góra
Wisła Duninów
3:0
ULKS Ciółkowo
Mazowia Słubice
3:2
Huragan Bodzanów
Stoczniowiec Płock
1:1
Pogoń Słupia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Radzanowo
4:0
Błękitni Gąbin
GKS Góra
1:2
Mazowia Słubice
Wisła Sobowo
1:1
ULKS Ciółkowo
Huragan Bodzanów
1:2
Stoczniowiec Płock
Kasztelan Białe Błoto
1:2
Wisła Duninów
Pogoń Słupia
0:1
Spójnia Mała Wieś
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gąbin
1:0
Wisła Sobowo
Mazowia Słubice
1:2
Polonia Radzanowo
Stoczniowiec Płock
1:1
GKS Góra
Wisła Duninów
3:3
Pogoń Słupia
ULKS Ciółkowo
1:1
Kasztelan Białe Błoto
Spójnia Mała Wieś
4:1
Huragan Bodzanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sobowo
4:2
Kasztelan Białe Błoto
Pogoń Słupia
3:0
ULKS Ciółkowo
Błękitni Gąbin
2:1
Mazowia Słubice
Huragan Bodzanów
1:2
Wisła Duninów
Polonia Radzanowo
1:2
Stoczniowiec Płock
GKS Góra
1:4
Spójnia Mała Wieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Białe Błoto
0:1
Pogoń Słupia
Mazowia Słubice
0:4
Wisła Sobowo
Stoczniowiec Płock
5:0
Błękitni Gąbin
Wisła Duninów
2:1
GKS Góra
ULKS Ciółkowo
3:2
Huragan Bodzanów
Spójnia Mała Wieś
2:0
Polonia Radzanowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sobowo
2:1
Pogoń Słupia
Błękitni Gąbin
2:0
Spójnia Mała Wieś
Mazowia Słubice
1:1
Stoczniowiec Płock
GKS Góra
1:3
ULKS Ciółkowo
Huragan Bodzanów
2:1
Kasztelan Białe Błoto
Polonia Radzanowo
7:3
Wisła Duninów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Słupia
8:0
Huragan Bodzanów
Kasztelan Białe Błoto
1:2
GKS Góra
Stoczniowiec Płock
5:0
Wisła Sobowo
Wisła Duninów
1:1
Błękitni Gąbin
Spójnia Mała Wieś
1:2
Mazowia Słubice
Polonia Radzanowo
0:1
ULKS Ciółkowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sobowo
5:0
Huragan Bodzanów
Błękitni Gąbin
7:0
ULKS Ciółkowo
Mazowia Słubice
1:3
Wisła Duninów
GKS Góra
4:1
Pogoń Słupia
Polonia Radzanowo
4:1
Kasztelan Białe Błoto
Stoczniowiec Płock
2:1
Spójnia Mała Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Słupia
1:1
Polonia Radzanowo
Kasztelan Białe Błoto
2:1
Błękitni Gąbin
Wisła Duninów
2:0
Stoczniowiec Płock
ULKS Ciółkowo
9:0
Mazowia Słubice
Spójnia Mała Wieś
1:3
Wisła Sobowo
Huragan Bodzanów
3:4
GKS Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sobowo
1:5
GKS Góra
Błękitni Gąbin
0:1
Pogoń Słupia
Mazowia Słubice
1:0
Kasztelan Białe Błoto
Stoczniowiec Płock
0:0
ULKS Ciółkowo
Spójnia Mała Wieś
0:1
Wisła Duninów
Polonia Radzanowo
4:4
Huragan Bodzanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Słupia
3:1
Mazowia Słubice
Kasztelan Białe Błoto
0:2
Stoczniowiec Płock
GKS Góra
3:1
Polonia Radzanowo
Wisła Duninów
2:0
Wisła Sobowo
ULKS Ciółkowo
4:2
Spójnia Mała Wieś
Huragan Bodzanów
1:1
Błękitni Gąbin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Ciółkowo
2:1
Wisła Duninów
Huragan Bodzanów
1:2
Mazowia Słubice
Wisła Sobowo
1:3
Polonia Radzanowo
Spójnia Mała Wieś
0:2
Kasztelan Białe Błoto
Pogoń Słupia
0:2
Stoczniowiec Płock
GKS Góra
1:3
Błękitni Gąbin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Ciółkowo
2:2
Wisła Sobowo
Błękitni Gąbin
2:2
Polonia Radzanowo
Wisła Duninów
1:0
Kasztelan Białe Błoto
Spójnia Mała Wieś
0:3
Pogoń Słupia
Mazowia Słubice
2:3
GKS Góra
Stoczniowiec Płock
8:0
Huragan Bodzanów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Słupia
2:0
Wisła Duninów
Kasztelan Białe Błoto
2:2
ULKS Ciółkowo
Huragan Bodzanów
1:2
Spójnia Mała Wieś
Wisła Sobowo
1:1
Błękitni Gąbin
Polonia Radzanowo
5:0
Mazowia Słubice
GKS Góra
0:4
Stoczniowiec Płock
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Ciółkowo
4:6
Pogoń Słupia
Kasztelan Białe Błoto
1:2
Wisła Sobowo
Wisła Duninów
2:2
Huragan Bodzanów
Spójnia Mała Wieś
7:1
GKS Góra
Mazowia Słubice
0:3*
Błękitni Gąbin
Stoczniowiec Płock
7:0
Polonia Radzanowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Bodzanów
1:4
ULKS Ciółkowo
Błękitni Gąbin
2:1
Stoczniowiec Płock
Wisła Sobowo
2:2
Mazowia Słubice
GKS Góra
1:2
Wisła Duninów
Pogoń Słupia
5:0
Kasztelan Białe Błoto
Polonia Radzanowo
6:3
Spójnia Mała Wieś
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Białe Błoto
4:4
Huragan Bodzanów
Wisła Duninów
0:4
Polonia Radzanowo
Spójnia Mała Wieś
0:1
Błękitni Gąbin
ULKS Ciółkowo
3:2
GKS Góra
Pogoń Słupia
5:1
Wisła Sobowo
Stoczniowiec Płock
6:2
Mazowia Słubice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sobowo
2:6
Stoczniowiec Płock
Huragan Bodzanów
1:3
Pogoń Słupia
Błękitni Gąbin
2:1
Wisła Duninów
Mazowia Słubice
2:3
Spójnia Mała Wieś
Polonia Radzanowo
3:0*
ULKS Ciółkowo
GKS Góra
3:0*
Kasztelan Białe Błoto
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Mała Wieś
0:10
Stoczniowiec Płock
Kasztelan Białe Błoto
5:3
Polonia Radzanowo
Huragan Bodzanów
1:0
Wisła Sobowo
Pogoń Słupia
6:1
GKS Góra
Wisła Duninów
3:2
Mazowia Słubice
ULKS Ciółkowo
1:2
Błękitni Gąbin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gąbin
4:1
Kasztelan Białe Błoto
Wisła Sobowo
3:4
Spójnia Mała Wieś
Mazowia Słubice
1:0
ULKS Ciółkowo
Polonia Radzanowo
1:4
Pogoń Słupia
GKS Góra
3:1
Huragan Bodzanów
Stoczniowiec Płock
3:0
Wisła Duninów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelan Białe Błoto
0:2
Mazowia Słubice
Huragan Bodzanów
2:1
Polonia Radzanowo
ULKS Ciółkowo
1:2
Stoczniowiec Płock
Wisła Duninów
1:5
Spójnia Mała Wieś
GKS Góra
3:3
Wisła Sobowo
Pogoń Słupia
2:0
Błękitni Gąbin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowia Słubice
4:3
Pogoń Słupia
Wisła Sobowo
8:2
Wisła Duninów
Błękitni Gąbin
4:2
Huragan Bodzanów
Stoczniowiec Płock
3:0*
Kasztelan Białe Błoto
Spójnia Mała Wieś
2:0
ULKS Ciółkowo
Polonia Radzanowo
4:2
GKS Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości